lujziruccanasok
Az elmúlt 4 napunkról: volt itt öröm, izgalom, boldogság, büszkeség, bosszankodás, fájdalom, fáradtság, derű, ború és persze velünk Lujzi, ám nem a kezdetektől😊 Csütörtökön rajtolt a Balaton Szupermaraton Siófokról, melynek keretében 4 nap alatt 196 km-t tettek meg a futók a Balcsi körül. 1. nap amolyan win-win helyzetben Lujzira a Mamszi vigyázott, így kísérni tudtam Apát bicajjal Fonyódig, ami tökéletes alkalom volt arra, h konstatáljam, elég puding lettem😂 23-40 km-ig durva holtpontom volt, amin átbillenve mindazt, ami megfogalmazódott bennem ezzel kapcsolatban, a maradék 8 km-en rázúdítottam Apára, humorforrásként szolgálva ezzel számára az utolsó pár kilométerre🤣 Mindezt tetézte, h az autónk is feladta a szolgálatot, így persze a korábbi vonatot lekésve, este, leamortizálva értünk haza Lujzihoz. Másnap online élő adásban néztük Apának a célbaérkezését Szigligetre, imádkozva, h az 53 km alatt elkerülje őket az eső, ami szerencsére meghallgatást nyert. Na és aztán 3. nap már teljes volt a stáb, ugyanis autóval kísértük Papszival és Lujzival Apát. Ez a nap sem volt zökkenőmentes, Apa ugyanis elhagyta az időmérő chipet, ami szerencsésen megkerült a rajt előtt 15 perccel🤦‍♀️🙏 6 helyen álltunk meg szurkolni neki a 3,5 óra alatt, melynek során az izgalmakra való tekintettel Lujzi semmit sem aludt. Végül büszkén futott be Apa a célba az ő kis Kísérőjével Füreden. 4. nap, immáron egyedül tartott Apa Siófok felé, megbirkózva az utolsó 51 km-ével. Kétségessé vált, h ott tudunk-e lenni Vele a befutón, Lujzi reggelre kijött megfázása miatt, de úgy gondoltam, h aki sikítozva tud szaladgálni a szennyessel a lakásban, annak túl nagy baja nem lehet🤦‍♀️Így úgy alakult, h meglepiként és izgatottan vártunk Apára a célban. Végül kategóriájában 4. helyezettként futott be nyakában Lujzival, én pedig büszkén néztem őket, a Családomat 🥰🙏  #lujziruccanások #utazzbabával #futóversenybabával #travel #adjélményt #mutimerrejársz #mik #instahun #hungary #bszm2020 #run #runrace #kenzelbike #PEPCOinspirációk #balaton #siófok #balatonfüred bsi_mozogj_velunk